وب سایت افزونه های فایرفاکس

Untitled-1

به احتمال خیلی قوی همه شما با مرورگر معروف مازیلا فایرفاکس آشنا هستید , امروز میخواهیم وب سایت افزونه های این مرورگر را معرفی کنیم و بهتون بگیم که افزونه های فایرفاکس در کل چی هستند.

افزونه های فایرفاکس : این افزونه ها یا پلاگین ها نوعی میانبر از کار های اینترنتی می باشد که به شما در جستجو و وبگردی کمک میکند , برای مثال افزونه ای وجود دارد که با آن میتوانید تبلیغات درون وب سایت هارا کنترل کنید و اگر شمارا اذیت میکند کل تبلیغات وب سایت هارا غیر فعال کنید.

یا مثال دیگر برای برنامه نویسان تحت وب و تحت ویندوز افزونه هایی برای کار های مختلفشان وجود دارد , مانند افزونه ای برای پیدا کردن رنگ صفحات و یا افزونه ای برای عکس برداری از صفحات وب.

وب سایت پلاگین های فایرفاکس یا بخش Addons (افزونه) مرورگر فایرفاکس وب سایتیست مانند مارکت های اندرویدی با این تفاوت که در مارکت های اندرویدی برنامه ی تحت اندروید دانلود میکنید ولی در مارکت Addons فایرفاکس میتوانید پلاگین هایی که به شما در وبگردی کمک میکند را دانلود کنید.

Firefox_Screenshot_2016-01-11T16-07-06.326Z

برای ورود به وب سایت پلاگین های فایرفاکس میتوانید از لینک زیر اقدام کنید:

مشاهده کنید : Add-one for Firefox

یا میتوانید از منوی سمت راست روی دکمه Addons یا افزونه ها کلیک کنید تا به این وب سایت ارجاع یابید.

با ورود به وب سایت لیستی از افزونه ها و پوسته های فایرفاکس براتون به نمایش در میاد که میتونید از اون ها استفاده بکنید که انشالله در آینده افزونه هارا معرفی میکنیم و براتون برای دانلود قرار میدیم.

در صفحه اصلی میبینید بخشی به نام Collection نیز موجود است , کالکشن در اصل یک پکیج از چندین افزونه است که پس از نصب کالکشن روی مرورگر شما نصب میشود .

مشاهده کنید : بخش کالکشن ها

امیدوارم از این مطلب خوشتون اومده باشه و همچنان مارا دنبال کنید.